Clothing Accessories

Spor kıyafetleri bu sezon en sevdiğiniz ünlüler giyiyor!

Spor kıyafetleri bu sezon en sevdiğiniz ünlüler giyiyor!
10/12/2018, Alanic Global tarafından gönderildi
Bir kayanın altında yaşamayan insanlar olarak, en sevdiğiniz ünlülerin takip ettiği mevcut trendleri takip ettiğinizden emin olmak sizin görevinizdir. Bu blogda, ne giydiklerine izin vereceğiz, böylece Instagram ve Facebook sayfalarınızı bir sonraki seviyeye taşıyabileceğini biliyorsunuz.

Artık spor kıyafetleri ve athleisure çok modaya göre, gardırobunuzun da alakalı kalması gerekiyor. Şimdi en iyi spor giyim üreticilerini etkileyen farklı stillere bir göz atalım – şimdi ideal –

1. En sevdiğiniz tenis yıldızları gibi giyin
Her zaman tenis ikonlarına düşkünseniz, o zaman onlar gibi onlar gibi giyinme şansınız var. Aktif giyim elbiseleri moda ve birçoğu Martina Hingis ve Williams Sisters’ın mahkemede giydikleri şeyden etkilendi.

Farklı varyasyonlar vardır – tam koldan yarıya kadar ve hatta kol ve atık örgü desenleri ile iltifat edilen kolsuz. Etek uzunlukları, elbisenin seks çekiciliğine eklemek ve almak için çok çalıştığınız tonlu dörtlü ve buzağıları göstermek için küçük tutulur.

Ayrıca, kalın kadınlar için en üst düzey elbise seçeneğidir – ideal parçaları mümkün olan en iyi şekilde anlatır.
2. Bisiklet şort giyin
Kardashians sayesinde, bisiklet şortları artık aktif giyim moda tutkunları ve toptan spor giyim üreticileri için oldukça şey haline geldi. Bunlar farklı renkler geliyor ve dizin hemen üzerinde bitiyor – tüm bisikletçi gövdelerinin olması gerektiği gibi.

Bodycon Fit, düzgün bacaklarınızın cazip bir parçasını verir ve egzersizler veya başka türlü, istediğiniz şekilde giyebilirsiniz. Vücudunuza uyacak şekilde şekillendirdiğinizden ve iyi görünmenin ince oranlarını ortadan kaldırmayacağınızdan emin olun!
3. Boyutlandırma daha iyi oldu
Aktif giyim seçeneklerinin sadece ince insanlar için olduğu günler geride kaldı – bugün diğerlerinden çok daha fazla eğriniz olsa bile gardırobunuza ekleyebilirsiniz. Spor sütyenlerinden tozluklara ve şortlara, bugün herkes için bir boyut var ve siz de alabilirsiniz.

Yine de istersen giyin, ancak bazı profesyonel fikirler istiyorsanız, Ashley Graham veya Iskra’nın enstragram yayınlarına göz atın.

Artık mevcut ünlülerin aktif giyim trendleri yarattığı hakkında bir fikriniz olduğuna göre, hala ne bekliyorsunuz? Şimdi tüccarın üstünde iletişime geçin ve düşene kadar alışveriş yapın!
Etiketler:
aktif giyim
spor giyim
Spor Giyim Üreticileri
Spor kıyafet
Spor Giyim Üreticileri
Toptan Spor Giyim Üreticileri

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *