Uncategorized

Daha iyi olun, desenli cep tişörtleri alın

Her zaman tam uzunlukta 3D kedi baskı tişört yerine ince baskılara sahip bir tişört seçeceğim. Bu yüzden daha iyi cep tişörtlerine hızla aşık oldum.

2010 yılında İngiltere illüstratör Alex Foster tarafından oluşturulan, kurucuların tasarımlarını paylaşmanın kolay erişilebilir ve giyilebilir bir yolu olarak başladı. Daha sonra bir marka inşa etti ve koleksiyon kazaklarına ve tote çantalarına ekledi. Yeni koleksiyon “4 numara”, yapay saf ve eğlenceli açıklayıcı stil kullanarak doğa, hayvanlar ve haritalardan esinlenen el basılı ve bağlı giysiler içeriyor. Çizimler basit ama karmaşık; Özet, ama bir şekilde sezgisel. Yeni koleksiyon, tilkiler, ormanlar, leoparlar, çiçekler ve Aztek desenleri içeren cep tişörtlerinden oluşuyor.
Alex’in çevre dostu bir marka olmasını daha iyi olmasını istediğini açıkça gösteren ürünler biraz daha pahalı. Tüm ekran baskısı su bazlı mürekkepler kullanır ve ambalaj% 100 geri dönüştürülebilir.

Kendinizi tedavi edin ya da bu harika tişörtleri bir dostum veya akraba için daha iyi mağazadan tutun ve lansman anlaşmasının% 15’i için “sadakat15” indirim kodunu kullanmayı unutmayın.
Daha iyi ol, desenli cep tişörtleri al

0/5 (0 yorum)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *