Clothing Accessories

Kaş oyununuzun güçlü olmamasının 5 nedeni

Bugünün dünyasında insanlar göz teması kurmaktan kaçınmıştır. Kadınlar, özellikle kaş teması kurmaya başladı.
Kaşlarınızdan memnun olursak, arkadaş olabiliriz. Kaşlarınızın kemerinden memnun kalmazsak, sadece Fleek Kaşta yükseltiyoruz ve ayrıca temas kuruyoruz. #Gerçek hikaye

Ama sonra tekrar, en iyi kaşlarla da doğmadık! Çok fazla pratik yaptık. Söylemiyorlar, pratik bunu mükemmelleştiriyor mu?!
İşte kaşlarını yaparken herkesin yaptığı yaygın hatalar –
1. Kalınlık
Kalın kaşlar istediğimizi kabul ettim. Tıpkı Aria’nın Pretty Little Liars’tan olduğu gibi. Ancak, onları engellemek ve çok kalın yapmak, herhangi bir bireyin yapabileceği en büyük hatadır!

2. Uzunluk
Kim yemyeşil, uzun kaşları sevmez? Ama uzun bir kuyruk çizmek bize bu görünümü vermeyecek. Bu hemen durmamız gereken bir şey!
Kaynak: pinterest.com3. Kemer
Evet, kaşımızı kaldırmayı ve bazı insanların varlığını sorgulamayı seviyoruz. Ancak çok yüksek bir kaş (kalemle çizilmiş) doğal kemerle aynı değildir.

[SC: Mediad]
4. Doldurma
Yaygın bir yanlış anlama – kaşlarınızı siyah bir kalemle doldurmak! Hayır bayanlar. Her zaman kaşlarınızdan daha hafif 2 gölge olan bir renk kullanırsınız!

5. Vurgu
Strobing hepsi havalı. Ancak, vurgulayıcınızı karıştırmamak sadece kaşlarınızdaki hataları artıracaktır. Kuşkusuz iyi değil!
Bu beş şeyi göz önünde bulundurarak, kaşlarınızı yaparken daha iyi olabileceğinizden eminiz. Eğer herhangi bir teselli ise, bizim en iyi bizim için uzun zaman aldı!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *