Clothing Accessories

Her moda kızının şimdi en çok sevdiği bahar maxi elbiseleri

Soğuk kıştan geçen bir katman tufanında bir araya gelebilirken, şüphesiz zihnim zaten umutlu bahar ve yaz aylarına kadar düşünüyor. Yeni sezonun sunduğu tüm şık trendlerle birlikte.

the_fashion.blogger
Evden çalışırken hepimiz konforla ilgiliyiz ve bu yüzden çok daha rahat salon giyimimizi tamamlamak için bu bahar uzun, maxi elbiselerin burada olması heyecan duyuyoruz. Özellikle Zoom çağrılarına veya bilirsiniz, postayı alırken, yer değiştirecek çok fazla alanınız olacak. En sevdiğimiz moda çevrimiçi perakende mağazası Berrylook, bahar gardıropu için zarif ve maksi elbiselerden oluşan bir grup koleksiyona sahiptir.

the_fashion.blogger
İlk şey esneklik ve gurur verici görünümdür. Maxi uzunluğu şık etkinlikler için müthiş, sıradan toplantılar, yaz partileri ve diğer birçok etkinlik için müthiş. Bugünün stilleri arasında ipek, şifon, jersey kumaşlarda yapılan müthiş takılmış, gevşek, askısız, uzun kollu büyük boyutlu seçenekler bulunmaktadır. Siyah beyaz görünümler bu yıl önemli geri dönüşler gibi görünüyor.

Bu eğilim son 10 yılda devrim yaratıldı, ancak şimdi modern göründükleri anlamına gelmiyor, aksine, 1970’lerin Boho Elegant Inspired’e bakıyorlar.

quadrofeminino.com
Bahar moda trendleri ve renkler için akışlı elbiseleri denemek için bir sürü düşük maliyetli maksi elbise ve alışveriş yapmak için bizi allık yapan eğlenceli bir renk popu var. Şimdi temps yükselmeye başladığında dört gözle beklememiz gereken en havalı elbise stillerini geliştiriyoruz.

Ayrıca bakınız

Makyaj, dükkan ve stil
Bu yeni yay dudak renkleri gülümsemenizin nedeni olacak

Geçtiğimiz yıl bize bir frock atmamız için çok sayıda olay vermemiş olsa da, bu yıl terzilik cephesinde, bir elbiseye kayma düşüncesinden daha heyecan verici bir şey yoktur, ister temel isterse daha çarpıcı bir şey olsun, bizi dört gözle beklemek için daha çarpıcı bir şey yok Önümüzdeki daha parlak günler.

İster minimalist ister çok daha cesur bir gardırop seçin, burada moda kızlarının dışında yazdan önce ilham almak ve koleksiyondan alışveriş yapmak için en sevdiğimiz bahar maxi elbiseler ve sadece Berrylook’taki kadınlar için düşük maliyetli kıyafetler.

Kadınlar rahat düz elbise
Moda uzun çiçek şık elbise büyük salıncak
Moda bahar ve sonbahar yeni stil büyük dantel bel elbisesi
Kadınlar rahat gevşek bohem kısa kollu çiçek elbise
Renk Dantel 34 Kollu Derin V MAXI Elbise Kadınlar için
Retro yaz gündelik bohem plaj keten elbise
Basılı şifon iki parçalı elbise
Çiçek elbise büyük salıncak
Yuvarlak boyun çiçek baskılı maksi elbise
V Boyun Uzun Kollu Düz Maksi Elbise

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *