Uncategorized

Melanie Riccardi tarafından Haftalık

Fotoğrafçılık

Tulum: Trina Türk | Çanta: Stela 9 (tam burada ve burada benzer) | Ayakkabılar: Dune London | Güneş gözlükleri: c/o ekspres

< >

Bir hafta sonu için yola çıkmadan önce Ofiste Cuma günkü rahat bir şekilde, bu ultra rahat tulum ve taşıma çantası yaz boyunca kısa geziler için favoriler olmuştur. Son zamanlarda, bu fantastik parlak işlemeli taşıma çantası, bence Bachelorette kutlamam için Montreal’e yolculuk yaptı ve düğünden sonra balayımıza bir kez daha gelecek. Tulum gelince, çok esnek yaz zımbalarımdan biri olduğu kanıtlanmıştır. Gün boyunca rahatça kullandım ve aynı şekilde geceleri düğünle ilgili şenlikler için giyindim. Sosyal olarak kabul edilebilir yetişkin onesi’ye şerefe.

Düğüne kadar sadece bir hafta kaldığında, düğün etkinlik haftamızda ve balayı sırasında biraz daha seyrek yayınlar için geliştirme için özür dilerim. Son dakikalarla dolu birkaç günümüzün yanı sıra düğün etkinlikleri başlıyor! Sonra, zengin ve ben daha sonra balayımız için ayrılacağım. Düğün etkinliğimizde ve Instagram’da balayı çok fazla göz atacağım, bu yüzden orada kalmaya uyun!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *