Uncategorized

Fringe

Melanie Riccardi tarafından Fotoğrafçılık

Ceket: BCBG | Etek: Muz Cumhuriyeti (eski ama burada ve burada benzer) | Tank: Club Monaco (benzer) | Ayakkabılar: Saint Laurent (burada benzer)

< >

Saçak. Saçak. Saçak. Bu sezonki yaygınlığı sadece şeffafıyla aşılıyor. ihtişam. Başka bir deyişle, ben bir hayranıyım.

Ancak, özellikle iş dostu bir muhasebe değil. Daha önce, eğilimi bu yazıda saçaklı bir ipek bluzla dahil ettim, ancak ofise uygun işareti ile karşılaşan başka bir şey bulmak için mücadele ettim. Sonra bulutlar ayrıldı ve bu muhteşem blazer oldu. Bugün ceketin konuşmasını yapmasına izin vermek için hafif bir haki kalem etek ve fildişi kızılderili ile giydim, ama aynı zamanda siyah, allık, beyaz veya hatta gri ile gerçekten iyi eşleştirildiğini görebiliyordum!

Ayrıca, bu çizgili jakarın büyük bir hayranıysanız, burada mini etek versiyonunu kontrol etmek isteyebilirsiniz. İş için çok fazla bir seçenek değil, yaz geceleri ve hafta sonları için çok fazla seçenek, bacaklar (cinas amaçlanmamış) sizi sonbaharda iyi götürmek için.

P.S. Nordstrom yıldönümü satışı artık kart olmayanlara açık! Kontrol etmediyseniz, satış seçimlerimi burada inceleyebilirsiniz!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *