Uncategorized

Klasik, çok görevli tatil tarzı

Hepsi güzel baskılı bir eteğin etrafında, sizin için tüm ağır kaldırmayı yapan bir parça. Bu çiçek numarası Mara Hoffman tarafından yapılır ve görünüşün geri kalanını zahmetsizce bir araya getiren odak noktasıdır ve aynı zamanda akşam yemeği için bu fuşya bodysuit ile hafta içinde eşleştirilen eğlenceli bir çok görevlidir. Gündüz için, bu güvenilir beyaz düğmeli (evet, teknik olarak erkekler!) İle eşleştirdim, bu da beni sonsuz bir şekilde övündü-en iyi ve çok ucuz! Etek gibi, klasik beyaz tişört, bir bayan öğle yemeğine gidiyor olun, ister plajda yürüyüş için Jean şortlarını atmak kolay bir şey isteyin, birçok kez/yol giyebileceğiniz ve giyebileceğiniz parçalardan biridir.

Uniqlosuper demir olmayan ince-fit uzun kollu gömlek

Mara Hoffman, Floral Baskı Maxi Etek (burada ve burada benzer)

Eliza Jfloral Midi Etek

Aksesuarlarla ilgili olduğunda, kemer, çanta ve sandaletler için plaj kasabası-kahverengi gittim. Sandalet ve kemer benim eski standbys, ama bu çanta arkadaşlarım – ormana göre ve şimdi bakmıyorum ama bence bu yaz Cage Bags’ın ilgi odağı çalacak. Eğlenceli detaylara sahip basit, klasik nötr tonlar, ilkbahar ve yaz için hangi eğlenceli plaj renkleri açacağınızdan emin olmadığınızda, kışlar için en iyisidir.

Anderson’swoven deri kemer (burada benzer)

Hereanna Dokuma Deri kova çantası (burada ve burada benzer)

Alexandre Birmanvicky Blok Topuk Sandal (Uygun Opsiyon Burada)

Görünüm gerçekten bir araya getirilmiş gibi hissetmek istiyorsanız, klasik bir küpe ve fuşya dudağı oradaki en hızlı biletinizdir. Sunnies, çünkü bir New York vampiriyim ve taze bir glamsquad mani/pedi (övgü) ve tam anlamıyla her yerde gezebilir, alışveriş ve fotoğraf olabilirim. Bilirsiniz, bir puffer ceket giymeden. Ne heyecan ama.
P.S., GlamSquad indirimi: Bunu Instastories’de paylaştım, ancak GlamSquad’ı (yeterince tavsiye edemem) kullanmak istiyorsanız, indirim kodumu kullandığınızdan emin olun! Yeni kullanıcılar Code Maryorton ile 25 $ indirim alıyor ve tekrar kullanıcıları Code Maryorton15 ile 15 $ indirim alabilirler.

Kenneth Jay Lanegold-Tone Yapay İnci Klip Küpe

Rebel Rose’da Bobbi Brownluxe Mat Ruj

Urban Outfitterscamilla kedi göz güneş gözlüğü

Tiffany & Co.Tiffany Charms Tag

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *