Uncategorized

YENİ: Redbubble Premium Tee Sessizleri

Redbubble Premium T-Shirts
DesignByhumans’ın yanı sıra Society6’dan geçen ay içinde yeni bir ürün tanıtım yaptı. Şimdi Redbubble’ın yeni bir şey ekleme dönüşü: Premium T-Shirts. Tekstil, oldukça kaynaklı pamuktan yumuşak, öncesi, ağır siklettir. Her tişörtün kendi çamaşır torbasını içerir, böylece müşterilerin gereksinimine ek özen gösterilmiştir.

Tişörtlerin şekli de biraz farklıdır, özellikle kadın stilleri, yuvarlak bir etek ve tepeli kollu. Erkekler koleksiyonu geleneksel bir kesime sahiptir ve dayanıklı, yürüyüşe çıkmak veya bir araba ve kamyona hizmet ederken hizmet vermek istersiniz. Ya da belki onları yıkamaktan tüketilirsiniz. Gerçekten her şeye inanıyorlardı.
Çok daha büyük bir notta, prim hem yüksek kalite hem de estetik gereksinimleri karşılamayı ima eder, bu da bu yeni koleksiyonun tam olarak olduğu şeydir. Özellikle Redbubble sanatçıları için, en iyi yanı baskının çok büyük olmasıdır. Bu yüzden çalışmaları çok daha inanılmaz görünecek. Aynı şekilde stili stilde göstermek için iki ek maket var. Müşteriler çok daha keskin bir baskıdan memnun kalacak.
Maliyet söz konusu olduğunda, bu bebekler sizi 56 $ kadar 40 $ ‘a kadar harcayacaktır. Dükkan sahiplerinin belirlediği maliyetlere bağlıdır. Birçoğu hem erkekler hem de kadınlar için 43,57 dolar.
Çok git ya da eve git, değil mi?

0/5 (0 yorum)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *