Uncategorized

Maksi elbiseyi stilize etmenin en iyi yolu şimdi

< >

Görünüşü alışveriş

Hepimiz biliyoruz ki, hava soğudukça rahat bir kazak veya örmek için çabucak buluyoruz; Ancak bazı durumlarda hala elbiseler, özellikle maksi elbiseler giyebileceğimizi unutuyoruz. Maxi elbiseler giyilmesi kolaydır ve bugünkü görünüm, maxi elbiseleri şimdi stilize etmenin en iyi yolunu sergiliyor. Yani bu henüz elbiselerinizi atmanın zamanı değil, çünkü her zamankinden çok daha fazla, insanlar bu sonbaharda çok daha fazla elbise giyiyorlar. Bu sonbaharda giymek için elbise trendlerinden biri güçlü varlıklara sahip elbiselerdir. Maksi elbise, küçük veya midi elbiseler olabilir. Bu elbise trendi için kadınsı, modern romantizm, fırfırlar ve baskı düşünün. Bunlar bu sonbaharda giymeniz gereken elbiseler. Şimdi soru şu ki, bir elbiseyi sonbahar için nasıl şekillendiriyorsunuz ve hava soğudukça? Elbise veya fırsat türü ne olursa olsun, bu sonbaharda elbiseleri stil tarzının çok sayıda yolu var. Maxi elbiseler için, elbise bacaklarınızı çıplak bırakmadığı için diz yüksek botları veya ayak bileği botlarını seçebilirsiniz. Daha kısa bir elbise için, elbisenizi ayak bileği botlarıyla tayt ile eşleştirmeniz dışında, diz yüksek botları soğuk sıcaklık nedeniyle ideal olacaktır.
Maksi elbiseyi stilize etmenin en iyi yolu şimdi
Maksi elbisenizi şimdi şekillendirmenin şık ve basit ve kolay yollarını arıyorsanız, aşağıdaki bu öğeleri göz atın. Maxi elbise olduğunda bu öğelerden bir veya ikisini ekleyebilirsiniz.
Yün şapka
Botlar: Bu diz yüksek botları veya ayak bileği botları olabilir
Deri ceket
Uzun paltolar
HARDIGAN: Uzun hırka başka bir düşme eğilimidir ve katmanlama için mükemmeldir.
Deyiş takıları
Deyiş çantası

Her zamankinden daha fazla, bu sonbaharda çok fazla elbise giyiyorum. Son birkaç hafta içinde, bu çiçek elbisesini, midi elbisesini ve kazak elbisesini giydim. Her şey satışı% 30 indirim sırasında bu özellikli elbiseyi ve diğer favorileri alabilirsiniz. Şık ve modaya uygun bütçe dostu parçalar için alışveriş yapmakla ilgili olduğunda, gittiğim bazı yerler Mango, H&M, ASOS’lar. Satış sırasında Mango’dan satın almanız gerekenler.
Extra 30 kodunu kullanarak elbisem ve sitelerindeki her şeyi% 30 indirin.

< >

< >

< >

Ayrıca keyif alabilirsiniz:

Sonbahar iş tarzınızı nasıl yükseltebilirsiniz

Sweatshirt elbisesi nasıl yükseltilir

Bu yaz dışarıdayken ne giyilmeli…

Deri şortları nasıl ekleyebilirsiniz…

Bilin.

Haber ve güncellemeler almak için e -posta adresinizle kaydolun.

İlk adı

İlk adı

İlk adı

İlk adı

Soyadı

Soyadı

Soyadı

Soyadı

E -posta adresi

E -posta adresi

E -posta adresi

E -posta adresi

Abone

Abone olduğunuz için teşekkürler!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *