Uncategorized

Alexander Scott Harris tarafından çekilen Zoot Suit

Ceket: Reiss | Yelek: Reiss | Pantolon: Reiss | Ayakkabılar: Bahar deyin (bunları da seviyorum) | Lehçe (klasik Fransız maniküründe biraz bükülme): Essie (Sand Tropez / Blanc)

Başka bir erkek giyim klasiği, bu üç parçalı takımın büyük bir hayranıyım. Özellikle her gün ofise takım elbise giymeniz gerekiyorsa veya özellikle muhafazakar bir çalışma ortamındaysanız, takım ceketlerinizle eşleştirmeye alışık olduğunuz standart kabukları ve bluzları karıştırmak için ferahlatıcı bir yol olabilir. Ve yaz aylarında NYC kadar yapışkan ve sıcak olan bir yerde yaşıyorsanız ve bu ceketi bütün gün tutmanız gerekiyorsa, takım elbise ceketleri altında kolsuz gitmenin hayatta kalmak için gerekli olduğunu biliyorsunuz. Yelekli bir gömlek giymediğim için (oradaki şımarık Avrupa minxes için “yelek” veya “gilet” demeliyim), istenmeyen bölünme taşıyan anlara karşı korunmak için altındaki bu siyah kamisaroyu giyiyorum. Çok busty iseniz veya bu yelekler size yukarıda şekillendirilmiş gibi giymenize izin verecek bir şekilde uymuyorsa, Reiss’in yeleği altında beyaz bir bluzla nasıl şekillendirdiğini kontrol edin, bence gerçekten güzel.

Son olarak, elbiseyi yaratıcı ve sıradan ortamlar için mükemmel olacak bu siyah katırlarla eşleştirdim, ancak muhafazakar bir işyerinde iseniz, klasik bir çift siyah pompa (bunlar gibi) ile gitmeniz gerekebilir. Genel olarak, topluluğu La Mode de Riguueur ile uyumlu bir şekilde stilize etmeyi seçtim, ancak bu görünümü kendi yolunuzla çoğaltmayı planlıyorsanız, size ve ofisinize en uygun olana göre değiştirdiğinizden emin olun. Çünkü sandalet giymek için kovulmak, kovulmanın süper utanç verici bir yoludur.

Gönderiyi Alın:

< Bahar deyin shimera Essi Essi Ralph Lauren tarafından Lauren PRADA Henri Bendel Kathy Kamei Kathy Kamei Kathy Kamei Yeniden düzenlemek Yeniden düzenlemek Yeniden düzenlemek Yeniden düzenlemek Tibi Arı katırları Nordstrom Nordstrom >

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *