Uncategorized

Threadless X Buckfeet – Ayakkabı Cennetinde Yapılan Bir Maç!

Threadless x Buckfeet
Belki de BucketFeet’i ilk kez duyuyorsunuz. Bu nedenle, gerçek haberlere ulaşmadan önce size onlar hakkında birkaç şey söyleyeyim.
Buckfeet, iki arkadaş arasında sevimsiz ama anlamlı bir jestten etkilendi:
„Kurucu Ortaklar Raaja Nemani ve Aaron Firestein, Arjantin’de gönüllü olurken olasılıktan memnun oldu. Aaron, Buenos Aires’te yaşayan Berkeley, CA’dan bir sanatçıydı ve Raaja dünyanın dört bir yanında sırt çantasıyla bir yıl alıyordu. Raaja Arjantin’den ayrılmadan önce Aaron ona Buenos Aires’in şehir bloklarından etkilenen bir çift elle tasarlanmış ayakkabı sağladı. ”
Raaja’nın ayakkabıları, dünya yolculuğunda kasabanın konuşmasıydı. Böylece, iki adam 2011 yılında güçlerini birleştirdi.
Şimdi, bu yayın başlığını kontrol ettikten sonra bunun nereye gittiğini anlıyorsunuz. Bir varsayımınız olabilir ve olasılıklar haklısınız!
BuckFeet ipliksiz bir şekilde birleşecek! Tamamen gidiyorlar.
BuckFeet, sanatçıları destekliyor ve onlara ayakkabı üzerinde stiller sunmak için bir platform sunuyor. Threadless, ilk günden beri kıyafet ve aksesuarlarla yaptığı şey budur. Bu ikisi arasındaki sendikayı görmek sadece doğaldı. Nihayetinde, bu yeni bir sanatçı dizisi, sanatçıların stilleri için yeni bir çeşit çeşit ve müşterilerin kişiselleştirilmiş ayakkabılar almaları için seçenekler çok heyecan vericidir!
Değişimi daha pürüzsüz hale getirmek için, iki marka birlikte yavaş yavaş kaynaşacak, ipliksiz tanıtım ayakkabı stilleri zorlukları ve ayakkabıları hem ipliksiz hem de sanatçı mağazalarına entegre edecek.
Bu aslında “birlikte fantastik yapmak”!
Yaklaşan tatiller için, BuckFeet sitesi güçlü koşacak ve sizi şimdi oraya gitmeye motive edeceğim ve en son ipliksiz koleksiyonu, özellikle Cadılar Bayramı temalı serisini alışverişe de motive edeceğim. Özel bir şeye gözünüz varsa, Yaybfth9138 koduyla% 30 indirim alın. Kod 30 Ekim’de sona eriyor (maalesef sadece bizim için siparişler).
Bu inanılmaz bir haber ve mahallenin öne sürdüğü tüm yenilikçi çabaları bu yeni ürünü soran görmek için sabırsızlanıyorum!
Her iki tarafa da tebrikler!

0/5 (0 yorum)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *