Uncategorized

Röportaj veya her gün: En iyi kış takımları

Burada yeniyseniz ve bir röportajın neler giyileceği konusunda en iyi fikirleri bulmaya çalışırsanız, bu yazıyı en iyi şekilde koymak için tüm detaylar için göz atın. ileri uç. Bugün, en iyi kış takımlarından bazılarını, keskin bir soğuk hava röportajını aradığınız kişilerce ya da sadece bir kışlık iş ofislerinde sadece bir kış işinde dolap yenilemeye ihtiyaç duyan sizin için paylaşacağını düşündüm. İster bir kalem etekle ilgileniyorsanız, ceket cubbo, şık bir kılıfın yanı sıra Blazer, ya da sert bir pantolon kıyafetidir.

Önceki madde

25/2

sıradaki eşya

Şu anda @ 30dressesin30days serisi ile birlikte uyuyorsanız (kullanıcı adı: @Maryorton), bugün giydiğim takımın kışlık görüşmeler için benim en iyi seçim olduğunu biliyorsunuz. Bu set ve yukarıdaki flipbook’taki seçeneklerin yanı sıra, her zaman çok sayıda koordinasyon parçası olan bir takım elbise almanızı tavsiye ederim. Bu durumda, bir takım elbise ceketi, kılıf elbisesi, aynı zamanda aynı çekirdek üç parçaya sahip birçok ilginç permütasyona izin veren aynı Glen ekose yünündeki pantolonun yanı sıra. Ve, suit ceketini rahat Cuma günü bir çift kot pantolonuyla bile giyebilirsin (bu yazıda yaptığım gibi). Seçenekler Galore!

Elbise: J. Crew | Ceket: J. CREW (eşleşen pantolonlar da burada) | Gömlek: Brooks Brothers | Ayakkabı: Saint Laurent (benzer ve aynı şekilde bunları seviyorum) | Tote Çanta: Gigi New York (ayrıca bu işi için en iyisini de seviyorum!) | Düğüm küpe: Juliet & Company | Dudak: NARS (Renk: “Rikugien”)

>

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *