Clothing Accessories

Evden Çalışmak İçin En İyi Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları

Zaten önceki zamanlarda uzaktan çalışıyor olsanız da, Mart 2020’de evden çalışmak için aniden tanıtıldınız, muhtemelen en iyi dizüstü bilgisayar aksesuarlarını hızlı bir şekilde öğrendiniz. Evden çalışmak sizi çok daha rahat ve çok daha üretken hale getirir. Bugün WFH günlerinizi geliştirmek için Corporette/Corporettemoms ekibinin en sevdiği dizüstü bilgisayar ürünlerini (ve dizüstü bilgisayarları!) Yuvarlıyoruz.
Evden çalışmak için en sevdiğiniz dizüstü bilgisayar aksesuarları nelerdir?
Bu yazı bağlı kuruluş bağlantıları içerir ve Corporette® bu yazıdaki bağlantılar aracılığıyla yapılan satın alımlar için komisyonlar kazanabilir. Çok daha fazla ayrıntı için buraya bakın. Desteğiniz için çok teşekkür ederim!
Amazon.com ve bağlı sitelere bağlantı vererek ücret kazanmamız için bir ima sunmak için geliştirilen bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates programına katılıyoruz.
Kat’ın favori dizüstü bilgisayar aksesuarları
Yaklaşık 600 $ karşılığında yeni bir HP dizüstü bilgisayarım var ve onu seviyorum – en küçüğümün az ya da çok yararlı bir şekilde yok ettiği eski bir Chromebook’un yerini alıyordum. Bazı işler için Chromebook’a aldırmadım, ancak fotoğraf düzenleme/inceleme zorlayıcıydı, Dropbox erişmek için çok zor görünüyordu ve Excel ve kelime dosyalarını buluttaki sayfalara ve dokümanlara dönüştürmek zorunda kaldım.
(Microsoft Office için bu ömür boyu lisansını 50 $ karşılığında görmek beni çok heyecanlandırdı ve dizüstü bilgisayarım için satın aldım.)

Sevdiğim Chromebook için aldığım bir başka yeni şey de bu ombre silikon klavye kapağı. Daha önce hiç bir tane olmadı, ama, dizüstü bilgisayarıma bir şeyler dökmekte sorun yaşadım. (Tek Mac dizüstü bilgisayarımı bile öldüm çünkü üzerine bir martini döktüm – sorun olan limon kadar cin olmadığını söylediler. İç çek.)

Her neyse, klavyeyi korumasını seviyorum, eklediği kişiliğin rengini/dokunuşunu seviyorum ve hatta üzerine yazmanın lastik hissini seviyorum. Benimki Amazon’da 6,59 $ idi – tam bilgisayar modelinizi aradığınızdan emin olun ve satın alırken klavye düzenine dikkat edin, çünkü bazılarının önemli bir kapak kilidi yoktur veya farklı bir noktada silme bulundurun. (Keşke masaüstü klavyem için de bir tane alabilseydim, ama onları ergonomik olan için yapmıyorlar.)
{İlgili: İş Masanızda Tutulacak Hayati Öğeler}
Kate’in en sevdiği dizüstü bilgisayar aksesuarları
HP dizüstü bilgisayarım geçen yıl öldüğünde, mühendis eşimin benim için bir sürü dizüstü bilgisayar araştırması yapmayı teklif edeceği kadar şanslıydım, bu yüzden sonunda en iyi satın almaya gittiğimizde (dizüstü bilgisayarları şahsen satın almayı seçiyorum), oldukça kolaydı Seçenekler arasından seçim yapmak için. Bir Lenovo Yoga 7i 700 $ (şimdi Amazon’da 775 $ ve Best Buy’da 850 $) aldım ve bundan gerçekten memnun oldum. Değiştireceğim tek şey bir SD kart bağlantı noktası eklemek olacaktı, ancak DSLR’mden fotoğraf aktardığımda sadece bu USB-C harici SD kart okuyucusunu kullanıyorum.

Dizüstü bilgisayarımı kullanmaya gelince, yıllarca evden çalışmak için eski bir tur masası kullanıyordum ve üst katman son zamanlarda soyulmaya başladığında, bazı tarama yaptım ve Lapgear’dan çok daha güzel bir bambu üzerine yerleştim (Amazon’da 32.96 $ ). Neredeyse bir ay geçirdim ve çok beğendim. Çok ağır değil ve 15 inçlik dizüstü bilgisayarımla eski Logitech kablosuz farem için yeterli alan bırakıyor. Diğer dizüstü bilgisayarlar telefon yuvaları, bardak tutucu alanları vb. Sağladı (aşağıya bakınız), ancak sadece düz bir yüzey istedim, çünkü bilgisayarımın yanında koyduğum tek şey post-it. hayal edilen kestane bambu; Ayrıca doğal bambuda geliyor.

Bambudan bahsetmişken, dünkü kahve molasında yazdığım bambu kablolu televizyon yönetim kutumu da dizüstü bilgisayarıma takıyorum.
{İlgili: Yatağınızdan Nasıl Çalışırsınız}
Elizabeth’in favori dizüstü bilgisayar aksesuarları

Ofisim Mart 2020’de uzaklaştığında, ilk birkaç haftayı, ekranı uygun bir ergonomik yüksekliğe ulaşmak için satın alımdaki çeşitli kitap konfigürasyonlarına dizüstü bilgisayarımı tünemiştim. Bununla ilgili sorun, 1) özellikle istikrarlı değildi ve 2) kitapların odaya taşınması gerekiyordu, “eğriyi düzleştirmek için iki hafta” aylarca gerildi ve kendimi çok fazla kurmaya çalıştım Daha kalıcı iş istasyonu.
Amazon’dan bu mütevazi dizüstü bilgisayar standına girin: ucuz, hafif ve ayarlanması kolay. Dizüstü bilgisayarımı ergonomik olarak uygun bir yüksekliğe getirmek kolaydı, böylece boynumdaki gerginliği hissetmeden taşınabilir klavyemi yazabildim ve standı çok daha gurur verici bir video kamera için biraz daha yüksek bir yüksekliğe ayarlamak eşit derecede kolay Uzun zoom toplantıları için açı.

Şimdi ofise geri döndüğüme göre, her gün kullanmıyorum, ama yine de yemek hazırlarken filmleri izlemek için mutfakta dizüstü bilgisayarımı desteklemek için kullanıyorum veya sehpa ile yakınlaştırmak için kullanıyorum Arkadaş. (Evet, benimEge oda arkadaşları ve ben bunu en az iki yıl sonra hala aylık yapıyoruz ve hepimiz onu seviyoruz!)
Stand 25,49 $, 34.99 $ ‘dan işaretlendi.
Ann’in favori dizüstü bilgisayar aksesuarları

Yaklaşık bir yıl önce taşınsak da, hala ev ofisimi kurmadım. Şimdilik, oturma odası kanepemin iki ucu arasında hareket ediyorum. Benzer bir evde çalışma kurulumunuz varsa, çalışma alanınızı bu tur masasıyla yükseltmeyi düşünün. Birkaç aydır benimkini kullanıyorum ve daha önce satın alsaydım!
Bu tur masası 15 inçlik bir dizüstü bilgisayara uyuyor ve entegre bir mousepad, telefon yuvasına sahiptir (bence telefonum düştüğü için biraz fazla büyük, ancak yuvadaki diğer şeyleri post-its pedi gibi yapıştırıyorum ) ve rahat bir çift destekleyici yastık. Küçük bir çıkıntı bile var, böylece dizüstü bilgisayarınız kaymaz. Benimkini sağlam buluyorum, ancak taşıyacak kadar hafif buluyorum. (Bir sap bile var.)
Lapgear’ın ev ofis tur masası Amazon’da 39,99 dolar. Tasteninize uyacak bir tane bulabilmeniz için altı yüzeyde (sentetik mermer bir tane var) geliyor.

Kızımın eski (küçük, parlak mor) uzaktan eğitim faresini kullanıyordum ve öldü, bu yüzden buna yükselttim.
Bu kablosuz farenin kurulumu kolaydır (yazılım yok, sadece alıcıyı tak), daha uzun pil ömrü (üç yıla kadar) için bir açma-kapama anahtarı ve birkaç özelleştirilebilir düğme (varsayılan ayarlardan değişmedim ). Tutmayı rahat buluyorum (daha küçük tarafta ellerim var) ve kullanımı kolay – kaydırma ve hareket pürüzsüz. Küçük mor fareyi daha erken bırakmalıydım.

Logitech’in M705 Maratonu Kablosuz Fare Amazon’da 32.83 $.
Okuyucular, Anlat: Evden çalışmak için en sevdiğiniz dizüstü bilgisayar aksesuarları nelerdir? Bunlar için, hibrit bir düzenleme mi yapıyorsunuz yoksa hala sadece evden mi çalışıyorsunuz?
Stok fotoğrafı STEMEN.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *