Uncategorized

Özel etiket giyim markası artık uzak bir rüya değil

Özel etiket giyim markası artık uzak bir rüya değil
10/12/2018, Alanic Global tarafından gönderildi
Özel etiket daha önce çoğunlukla sınırsız bütçeleri olan büyük satıcılar için ayrılmış bir ilgi alanıydı. Ancak, perakende manzaranın son değişimi ile özel etiket, daha küçük satıcılar ve mağaza sahipleri için çok daha anlamlı. Bu büyük değişimin nedenlerinden biri, daha önce ‘özel etiket’ ürünlerine bağlı olan damgalanmanın dağılmasına atfedilebilir. Bir giyim butik veya mağazasının farklı müşterilerine göre özelleştirilen ürünler geliştirmek ve üretim, en iyi tasarımcıların ve üreticilerin hazır kullanılabilirliği nedeniyle şimdi her zamankinden daha basittir.
Kendi markanız, sizin için çok daha fazla özgürlük
Özel etiket giyim üreticileri tarafından sağlanan rakipsiz yaratıcı kontrol, girişimciler ve perakende mağaza sahipleri için inanılmaz derecede caziptir. Bir moda veya fitness giyim mağazası işletiyorsanız ve kapsamlı pazar araştırmasından sonra dükkanınız için ideal elbise veya sıkıştırma tişört bulamıyorsanız, bunu yapın ve kendi etiketinizle markalayın. Kendi markanızı satmamanız için hiçbir neden yok!

Marka adınızı geliştirecek bir araç
Kendi özel etiket giyim markanızı piyasaya sürmenin sayısız nedenleri var. Doğal serin faktörün ötesinde, bu tür ürünlerde kar marjı aslında çok daha yüksektir. Ayrıca markanızı ve pazarlama hikayenizi genişletmenize yardımcı olacak bir araç görevi görür. Zaten başarılı bir butik veya giyim mağazası işletiyorsanız, özel bir etiket markası sadece mağazanızın piyasadaki zaten iyi adından sadece geliştirecek ve büyük ölçüde yararlanacaktır. Bu, tüm fikrin daha önce düşündüğünüz kadar riskli olmayabileceğini, ancak çizgiyi yürütmek için en iyi özel etiket giyim üreticisini seçtiğinizi garanti eder.
Giderlerden tasarruf etmek için özelleştirilmiş üreticilerle ortak olun
Kendi giyim hattınızı yapma sürecindeyken dikkate almanız için iki seçenek vardır – giysileri kendiniz üretin veya üretim işini zaten tanınmış bir üreticiye dış kaynak kullanın. Tabii ki, kendi üretim biriminizi kurmayı düşünebilirsiniz, ancak beraberinde gelen sermaye yatırımını unutmayın. Yeni başlıyorsanız veya sadece suları test etmek için havada, o zaman finansmanınızın hepsini bağlamak akıllı bir yer değiştirme değildir. Bunun yerine, mükemmel ve büyük bir uzmanlıkla özelleştirilmiş hayallerinizi gerçekleştirebilen tanınmış özel etiket giyim üreticileri ABD’yi arayın.

Özel etiket, tüm perakende mağazaları için ideal bir seçim olmayabilir. Ancak, yeni bir kıyafet serisi başlatarak hedef kitlenizin hayal gücünü yakalamak isteyen maceracı bir sahibiyseniz, özel etiket, tam yaratıcı kontrolü kullanmanın ideal yoludur.

Etiketler:
Özel Etiket Giyim Üreticileri
Özel Etiket Giysileri
Özel Etiket Giyim Üreticisi
Özel Etiket Giyim Üreticileri ABD
Özel Etiket Giyim Toptancıları

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *