Uncategorized

Tshirt Fabrikası’ndan

dijital baskı için en son tasarımlar, dijital baskı için tasarımlar için çok sayıda istek alıyoruz ve bunları yarım yıldan fazla bir süre önce siteye ekledikten sonra çok popüler hale geldi. Belki bazılarınız vektörlerden başka bir şey veya daha fazlasını arıyordu. İşletmelerin ve grafik tasarımcıların yanı sıra, müşterilerimizin büyük bir kısmı, yerel baskı dükkanlarında yazdırabilecekleri orijinal sanat eserleri ile nazik bir tişört sahibi olmak isteyen insanlardır. Bu nedenlerden dolayı, DTG tasarım koleksiyonunu sürekli olarak güncelliyoruz ve her zaman çeşitlilik sunmaya çalışıyoruz, ancak kalite ve benzersiz perspektifin odağını asla kaybetmeyiz.
Bu tasarımlardan birini satın aldığınızda, özel bir tekstil yazıcı ile yazdırılacak iki PSD dosyası (gerçek tasarım + maske) alırsınız (siyah bir tişört üzerine yazdırmak istiyorsanız). Neden bahsettiğimden emin değilseniz, yeni başlayanlar için farklı giyim baskı teknikleri hakkında bir makale.
Hepsini sitede bulmak istiyorsanız, arama çubuğuna “‘ dtg ”yazmanız yeterlidir ve görüntülenecektir. Sadece özelleştirilemeyeceklerini unutmayın.
Back in townBeauty killsBus to nowhereCatastic tripDat assDead girlDeath do us partDouble visionDrugs R UsEarth’s musicEinstein’s secretEinstein’s third eyeFabulous VegasGalactic roseGalactic tasteGod made me phunkyGot them diamondsHip bearHollyweedHowlingHypnotic apeI am epicI am unicornInhaleJah KingKushLA teeLeoLet it snoozeLionessLost in TokyoTiger headBlissThe lickSurf’s upSurfin the USAStriptease meTiger screamShower girlTrippin llamaTropicanaWeedmanWithinWolfySerious stuffSeeing is Believinganta Monicaraw 97 pikselli Dreamson Timeofflinenoting’e Saylove ve Dopelove to Shemeow, Timemiamiwhere Mmm ile buluşuyor Ahhhmoon Poolmoon Rideshe konuşmalar 90sspace trippinyou’re poison

0/5 (0 yorum)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *