Clothing Accessories

En iyi Amerikan futbol kıyafetleri kazanmak için gereklidir

En iyi Amerikan futbol kıyafetleri kazanmak için gereklidir
12/04/2018, Alanic Global tarafından gönderildi
En iyi futbol kıyafetleri, uygulama alanı veya oyun gününde tüm farkı yaratabilir. Sadece üniforma değil, bir oyuncunun yetenekleri ve becerilerinin bir oyuncunun diğerinden ayrı olduğu doğrudur. Öte yandan, Amerikan futbol üniforması ve koruyucu pedlerin önemi reddedilemez. Bir oyuncu, uygun kıyafetleri giymeden tarlayı almak için aptal olurdu. Üniformanın neden bir Amerikan futbol takımının önemli bir parçası olduğunu görmek için aşağı kaydırın.

Çok amaçlı forma
Jersey aslında her oyuncunun kimliğidir ve takıma bağlılıklarını işaret eder. Bireysel oyuncular kendilerini birleşik hisseder ve onları rakip takımdan ayıran aynı renk formalarını giydikleri anda oynarlar. Ayrıca, seyirci ve spor meraklılarının bir takımı diğerinden kolayca tanımasını ve ayırt etmesini daha kolay hale getirir. Amerikan futbol forması gevşek olmamalı, pedleri almayı onsuz olduğu gibi kaplayacak kadar büyük olmalı, oyuncu yaralanmaya maruz kalacaktı.

Formalar, ekibin içinde bile bir oyuncu diğerinden kolayca ayrılabilmeleri için üzerine basılmış farklı rakamlarla birlikte gelir. Rakamlar formanın önünde ve arkasında görünür, bazıları da sayıyı kollara yerleştirebilir. Üreticiler genellikle okul veya kolej ekibinin, çim kök seviyesinin veya milli takımların bireysel tercihlerini karşılamak için özelleştirilmiş seçenekler sunar.

Formalar satın alırken dikkat etmesi gereken özellikler, nefes alabilen ve nemi kolayca tetikleyebilen yüksek teknoloji odaklı kumaşlardan yapılması gerektiğidir. Sublimasyon formaları bugün çok popülerdir, çünkü baskı kumaşla aşılanır ve birden fazla yıkamadan ve gün ışığına maruz kaldıktan sonra bile soyulmaz, çatlamaz veya solmaz.
Şortlar koşmayı rahat hale getirir
Amerikan futbol şortları tipik olarak formaların yapıldığı aynı hafif, nefes alabilen sentetik malzemeden yapılır. Ayrıca, koruyucu pedlerin rahat bir şekilde kayması için yeterli alan sunar, böylece oyuncuların hassas alanları yoğun bir maç sırasında itme, itme veya düşme durumunda iyi korunur. Renk tipik olarak forma ile eşleştirilir ve futbol şortunun aksine dizin biraz altına düşer.

Amerikan futbolu, en zararlı ve bu spora katılan oyunculardan biri olarak kabul edilen bir spordur, herhangi bir büyük yaralanmayı önlemek için ideal üniforma ve koruyucu dişli ile iyi donanımlı olmaları gerekir. Amerikan futbol kıyafetleriyle uğraşan önde gelen üreticiler ve toptancılar perakendecilere, şirket sahiplerine ve takım sahiplerine toplu, premium ürünlerle toptan satış oranlarında sunabilir.

Etiketler:
Amerikan futbol kıyafetleri
Amerikan futbol kıyafetleri
Amerikan Futbol Forması
Amerikan Futbol Şortları

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *