Uncategorized

Bu yıl Panache ile en iyi yaz desenleri nasıl çıkarılır?

Bu yıl Panache ile en iyi yaz desenlerini tam olarak nasıl çekilir?
Alanic Global tarafından yayınlanan 14/06/2021

Yazın ortaya çıkmasıyla, harika esneklik gürültüsü hava ile çalıyor. Bu yaz ayırdığı isteği her zamankinden çok daha fazla. Üreticiler, bu yıl Aliier malzemelerinden oluşan giyim parçaları buldular.
Önde gelen giysiler üreticilerinden biri Miami, bakabileceğiniz toptan yazlık kıyafetlerden oluşan bir koleksiyonu seçti. Bunlar esasen çeşitli farklı varyantlarda geliştirilmiştir. Bu nedenle, daha fazlasını anlamak için aşağıdaki blogda kontrol edildi.
Primetime Pastels
Soluk bir pastel gölge, sinirlerde sakinleştirici ve gözlerde basit. Şeker renkleri kullanmak sadece gençler için değildir. Herkes gündönümü kutlamak için harika bir nane etek veya sakin bir lavanta blazer giyebilir. Aynı şekilde, bu sezon çekebileceğiniz ideal kıyafetleri üretmek için nötr tonları pastel renkli kıyafetlerinizle karıştırabilirsiniz!
Minimalist aşk
Yaz gardırobunuzu basitleştirerek kıyafetlerinizde bir denge çarpma sanatını mükemmelleştirin. Temelleri kontrollü renklerle entegre etmek, stili yeniden icat etmek için mükemmel bir yöntemdir. Gerçekte bu aynı şekilde, kesinlikle OTT olmayan modaya uygun yazılı giyinme için mükemmel bir kesin yönlendirme yöntemidir.
Mini
Bu yaz, küçük kıyafetler nasıl bir geri dönüş yapıyor! Kıyafetlerinizdeki vurgulanan etek çizgisi bacaklarınızın görünümünü uzatacaktır. Bu aynı şekilde küçük kadınlar için mükemmel bir kıyafet kavramıdır. Bu kıyafet parçaları, kumaşların yanı sıra çeşitli silüetlerde de sunulmaktadır. Baskılar için bir tutkunuz varsa, Florals grafiğini ve hatta grunge estetiğini arayın.
Strappy mutlu
Yaz cildi, zorlu giyim parçalarıyla daha az sınırlandığında memnun olur. Eğer çok fazla maruz kalmadan gelişmiş kayışlı bir elbise arıyorsanız, sizin için mükemmel işlerle saten önlükler. Ayrıntılı geri detaylandırma, slinky kayışlar ve kravat-ateşli çizimler bile elbise kodunun bir parçasıdır.
Üst kısım
Küçük üstler bu sezon çok fazla ivme kazanıyor. Sıcak yaz sıcaklığı, spor yapmak için ideal zaman sunar. Gen Z tercih edilen alevlendirilmiş kotlarla şekillendirilecek kaygısız bir dantelli sütyen seçebilirsiniz. Hafif hırkaların yanı sıra blazerlerin yanı sıra yüksek belli şortlarla ve eteklerle iyi eşleşecekler.
Kendi giysi markanızı üretmek ister misiniz? Aranan sağlayıcılardan biri, bakabileceğiniz çeşitli giyim parçaları buldu. Bunlar özellikle kişisel tarzlarını denemek isteyen çağdaş müşteriler için geliştirilmiştir. Bu nedenle, tasarımcı giyim parçalarının büyük bir araya gelmesinin yanı sıra yardım ekibine toptan ihtiyaçları etkileşime sokun.
Ses Sürümü: Buraya Tıklayın
Etiketler:
Miami’deki kıyafet üreticileri
Miami’de Giyim Fabrikası
Miami’deki giyim üreticileri
Giyim Yapımcıları Miami
Kendi Giysiler Markanızı Oluşturun
Miami giysiler üreticileri
Özel Etiket Giysileri
Özel Etiket Giysleri Üreticiler
Özel etiket giysileri toptan
Özel Etiket Giysleri Toptancılar
Özel etiket toptan kıyafetler
Toptan giysiler Miami
Toptan kişisel etiket kıyafetleri

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *